• انجمن بازیکنان اتاق فرارهای ایران

انجمن بازیکنان اتاق فرارهای ایران

توافقنامه و قوانین آل اسکیپ
الف - عمومی:

ماده 1- این توافقنامه متعلق به آل اسکیپ دات آی آر (www.allescape.ir) و کلیه حقوق انتشار آن محفوظ است و علاوه بر مفاد آن، آل اسکیپ به عنوان یک سایت ایرانی از قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می نماید و رعایت تمامی مفاد قوانین جرائم رایانه ای الزامی است.ماده 2- استفاده از سایت آل اسکیپ طبق شرایط و قوانین تجارت الکترونیک مصوب مجلس شورای اسلامی ایران می باشد. این مقررات تحت داوری دادگاههای ایران قابل اجراست.


ب - شرایط عضویت:
ماده 1- با عضویت در سایت آل اسکیپ شما تایید می نمایید که قبل از ثبت نام متن این توافق نامه را خوانده و بدینوسیله موافقت خود را با آن اعلام می دارید.
ماده 2- بعد از درخواست عضویت، تیم پشتیبانی سایت پیوسته محتوای پروفایل, عکس پروفایل، نام کاربری، شماره تماس، ایمیل و سایر مشخصات کاربران را بررسی و در صورت تخلف اکانت ایشان را غیر فعال می کند. بنابراین از بکارگیری کلمات نا مناسب و درج اطلاعات نامعتبر خودداری نمایید.
ماده 3- کاربران بايد در انتخاب عکس پروفايل خود دقت کنند و فقط از تصاویر مطابق با موازین اسلامی ایران استفاده نمایند، در غیر اینصورت اکانت کاربر غیرفعال می شود.


ج - اطلاعات خصوصی:
ماده 1- آل اسکیپ متعهد میگردد که  ایمیل، شماره تماس و مشخصات خصوصی کاربران حقیقی را  حفظ و مسئولیت نگهداری آن را بعهده بگیرد.
ماده2- مسئولیت حفظ رمز ورود به پنل کاربری به عهده خود کاربر می باشد در صورتیکه کلمه عبور خود را فراموش کرده اید با استفاده پنل اس ام اسی بازیابی کنید.


د – قوانین درج تصاویر:
ماده 1- درج تصاویری که مالکیت معنوی و حقوقی آن برای دیگران باشد تخلف محسوب می گردد و ممنوع می باشد.
ماده 2 - در صورت احراز تخلف طبق ماده 1 بند د حساب کاربری غیر فعال و تمامی سوابق ایشان مسدود میگردد.
ماده 3 – در صورتی که تصاویر ناقص و یا اشتباه درج شده باشد و ارتباطی با مجموعه و بازی انتخاب شده نباشد محتوا از طرف سایت تایید نخواهد شد.
ماده 4 – تایید تصاویر مربوط به بازی از طرف آل اسکیپ حداکثر پس از 24 ساعت بعد از ثبت یا ویرایش انجام میگردد بنابراین در وارد کردن اطلاعات نهایت دقت را داشته باشید.


و – قوانین ارسال نظرات:
ماده 1 – نظرات مهمترین بخش آل اسکیپ می باشد و سایت به آن خیلی اهمیت میدهد و معتقد است دیدگاه های مطرح شده از تجربیات، بیشترین تاثیر را بر روی جامعه اتاق فرار دارد، بنابراین خواهشمندیم برای ارسال محتوای متن خود بیشترین زمان را گذاشته و بهترین نگارش را در بیان مطالب خود داشته باشید.
ماده 2 – تا آنجا که امکان دارد از گذاشتن نظراتی که مایع احوالپرسی و تشکر دارد خودداری نمایید. 
ماده 3 – نظرات نوشته شده فقط مربوط به همان بازی باشد و از بحث و گفتگوهای شخصی جدا خوداری نمایید.
ماده 4 – مفهوم نظری که اندیشه و تجربه خودتان و به بیان ساده است و نوشته میشود از اهمیت بیشتری برخوردار است، بنابراین  از کپی کردن از منابع دیگر بشدت خوداری نمایید.
ماده 5 - ارسال هرگونه نظری که محتوای آن توهین آمیز و مغایر با موازین اخلاقی و شامل اسپول شدن بازی باشد تخلف و ممنوع می باشد و پس از دریافت گزارش تخلف  نظر پاک شده و اکانت کاربر متخلف غیر فعال می گردد.


ه– قوانین مربوط به خرید کد تخفیف:
ماده 1- هر کد تخفیفی که سایت خرید میکنید یکبار مصرف بوده و فقط برای استفاده یکبار از همان اتاق فراری می باشد که از صفحه آن خرید انجام داده اید.
ماده 2- کدهای تخفیف گروهی بوده و برای یک نفر نمی باشد و درصد تخفیف هر یک کد تخفیف برای کل اعضای تیم می باشد. در صورتی که اتاق فراری تخلفی در این مورد انجام داد حتما گزارش کنید.
ماده 3- هنگاه خرید کد تخفیف حتما دقت لازم را داشته باشید که از صفحه اتاق فراری که میخواهید رزرو کنید خرید کرده باشید، چون امکان تغییر بازی و جابجایی وجود ندارد.
ماده 4_ مدت زمان استفاده از هر کد تخفیف از زمان خرید حداکثر یکهفته می باشد. لطفا دقت کنید تا اعتبار کد از بین نرود.

ماده 5_ کد تخفیف ها برای هر اتاق فرار مخصوص سانسهای تعیین شده از طرف مجموعه می باشد لطفا به اطلاعات درباره بازی و سانسی که شامل کد تخفیف می باشد دقت کنید.


ی – قوانین انتشار:
ماده 1- نشر هرگونه مطالب، تصاویر، می بایست مرتبط با بازی اتاق فرار بوده و مواردی که با موازین نظام جمهوری اسلامی مغایرت داشته و همچنین مطالب غیر اخلاقی و مستهجن ممنوع است.
ماده 2 - سوء استفاده از مطالب دیگران بدون کسب اجازه از صاحب مطلب تخلف و ممنوع میباشد و از طریق وب سایت و پلیس سایبری (فتا) قابل پی گیری می باشد.
ماده 3 – آل اسکیپ می تواند در صورت تخلف از قوانین سایت، عضویت کاربر متخلف را معلق و اکانتش را برای ایشان غیرفعال کند.
ماده 4 – آل اسکیپ گاها برای اطلاع یافتن شما از مطالب مهم (دریافت پیام در صندوق پیام ، نظرات ، اضافه شدن به لیست اتاق فرارها و ...) برای شما ایمیل یا اس ام اس ارسال می کند؛ شما بدین وسیله موافقت خود را با دریافت اینگونه پیامها اعلام میدارید.
ماده 5 - برای پاسخگویی به مشکلات و درخواست های کاربران ، سایت از قسمت پشتیبانی برخوردار است که از طریق لینک تماس با ما  پاسخگوی موارد مرتبط خواهد بود.
ماده 6 - کلیه حقوق و محتویات نرم افزاری و ابداعات و طرحهای سایت آل اسکیپ متعلق به این سایت می باشد.
ماده 7 - مسئولیت درج کلیه مطالبی که حقوق مالکیت معنوی آن به اشخاص حقیقی یا حقوقی دیگر است، بر عهده کاربر  می باشد.
ماده 8 – آل اسکیپ  می تواند هر قسمتی از این قرارداد را در هر موقع تغییر دهد که طی آن ایمیلی مبنی بر تغییرات قوانین برای کاربران ارسال می شود.